آغاز به کار اصل بم

شرکت نوبهار اصل پالیز (ناپ)، بهار ۱۴۰۲ در زمینه محصولات کشاورزی و در شهر بم کار خورد را آغاز کرد. این شرکت محصول با اصالت خرمای بم را تحت برند اصل بم با شعار یک واحد سلامتی عرضه می کند و فعالیت رسمی خود را با توزيع این برند در سطح کلی جامعه شهری و روستایی آغاز کرد.

خرما مضافتی
dates

کیفیت بالا

date-palm

ضمانت بازگشت وجه

dates

بسته بندی استاندارد

ارزش ها

اصل بم، حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه را یکی از ارزشهای خود می داند و از ابتدا تا عرضه محصول این موضوع را به عنوان یک اصل مهم کار خود در نظر می گیرد.

چشم انداز

ما با چشم‌اندازی روشن در مسیر تبدیل شدن به عنوان مجهزترین مرکز تامین، برداشت، بسته‌بندی و توزيع خرمای با اصالت در ایران و جهان قدم برمی‌داریم.

خرما کروت
خرما هلیله ای
یه کاسه خرما

ماموریت

ما برآن شده ایم که ارائه‌ ی خدمات با کیفیت و بهداشتی در همه ی سطوح را ماموریت خود قرار دهیم و به این طریق قدمی در مسیر بهبود سلامت جامعه برداریم.

wallpaperflare.

محصولات اصل بم

اصل بم محصولات نهایی خود را با صداقت و کیفیت معرفی می کند که این باعث تراز مالی مثبت برای این شرکت و نمایندگان فروش آن شده است.

ما محصولاتمان را در بسته‌بندی های کاملا جدید و به روز ارائه می کنیم. همچنین این اطمینان را به شما می دهیم که در صورت نارضایتی از محصولات، آنها را توسط نمایندگان فروش پس گرفته و وجه پرداختی نیز به صورت کامل و در لحظه باز گردانده خواهد شد.

خرما مضافتی